A A A
Štítkovač

Moderní štítkovače už umí vyrobit štítky v různých tvarech, barvách i z různých materiálů. Už dávno pryč je doba pouze dvouřádkových bílých lepících pásků. Podle čeho se při nákupu rozhodnout? Připravili jsme pro vás 6 základních parametrů.

Nedílnou součástí základního vybavení bytu jsou kromě podlah a oken také dveře. Dveře určují z velké míry ráz a design bytu či domu.

Sanitární kontejnery jako obytná plocha

Kontejnery jsou v posledních letech často používaným pojmem. A nejen ve spojitosti s ochranou životního prostředí. Dovedete si je představit jako variantu bydlení? Pokud ne, možná budete příjemně překvapeni. 

Překročení optimální vlhkosti vzduchu může vytvářet nežádoucí prostředí, kde vznikají plísně. V takovém bytě se pak nedá spokojené žít.

Při malování pomohou kompresory

Letní měsíce jsou jako stvořené pro malování pokojů. Možnost efektivního větrání a vysychání při otevřených oknech, nábytek vyskládaný při pěkném počasí venku na zahradě nebo před domem…

Lidé odjakživa milují dřevo, provází nás již od počátku našeho pokolení a dokonce i v dnešní moderní době ukazuje, že není jeho dnům konec.

Mostové jeřáby jsou pomocníky

Kdo z kluků by nechtěl být jeřábníkem. I mnozí otcové se závistí pozorují obří stroje, které se pohybují na stavbách, ohlédnou se i za kolonou, která převáží jeřáb přes město. Jeřábníci se dívají na svět z kabiny vysoko nad zemí, mají přehled, ale i velkou zodpovědnost. A je to také adrenalin – uvést do pohybu stroj, který je stovky metrů nad městem.

V tuzemsku se hromadí příběhy lidí, kteří by si dříve ani nedokázali představit, že by se přestěhovali do domu vyrobeného ze dřeva.

Chcete vyšší výkon a přitom nesnížit životnost motoru?

Zaměřte se na chiptuning od profesionálů. Jedná se o takzvané úpravy software řídící jednotky motoru tak, aby se jeho výkon zvýšil, zlepšil se točivý moment a zároveň se snížila jeho spotřeba. Pokud je úprava provedena opravdu spolehlivě a odborně, je zcela bezpečná, nesnižuje životnost motoru a úroveň emisí je v naprostém souladu s platnými normami Evropské unie. Tak proč to nezkusit?