A A A
zaměstnanci

Zejména při zaměstnávání cizinců se můžeme setkat se specifickým typem pracovněprávního vztahu, jímž je tzv. agenturní zaměstnávání. Co to znamená a jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

Mostové jeřáby jsou pomocníky

Kdo z kluků by nechtěl být jeřábníkem. I mnozí otcové se závistí pozorují obří stroje, které se pohybují na stavbách, ohlédnou se i za kolonou, která převáží jeřáb přes město. Jeřábníci se dívají na svět z kabiny vysoko nad zemí, mají přehled, ale i velkou zodpovědnost. A je to také adrenalin – uvést do pohybu stroj, který je stovky metrů nad městem.

nemovitosti

Výkup nemovitostí je možnou alternativou při prodeji nemovitosti. V čem tkví jeho výhody ve srovnání s běžným prodejem?

Chcete vyšší výkon a přitom nesnížit životnost motoru?

Zaměřte se na chiptuning od profesionálů. Jedná se o takzvané úpravy software řídící jednotky motoru tak, aby se jeho výkon zvýšil, zlepšil se točivý moment a zároveň se snížila jeho spotřeba. Pokud je úprava provedena opravdu spolehlivě a odborně, je zcela bezpečná, nesnižuje životnost motoru a úroveň emisí je v naprostém souladu s platnými normami Evropské unie. Tak proč to nezkusit?

cizinec

Zákon o státním občanství České republiky vysloveně stanoví, že získání českého občanství nemá žadatel žádný právní nárok.

Nedílnou součástí základního vybavení bytu jsou kromě podlah a oken také dveře. Dveře určují z velké míry ráz a design bytu či domu.

notebook

Herní notebooky představují velmi oblíbený segment na trhu s elektronikou. Mají své přednosti, ale i některé nevýhody, o nichž byste měli vědět, než se rozhodnete si jeden z nich pořídit. Které to jsou?

Překročení optimální vlhkosti vzduchu může vytvářet nežádoucí prostředí, kde vznikají plísně. V takovém bytě se pak nedá spokojené žít.

Štítkovač

Moderní štítkovače už umí vyrobit štítky v různých tvarech, barvách i z různých materiálů. Už dávno pryč je doba pouze dvouřádkových bílých lepících pásků. Podle čeho se při nákupu rozhodnout? Připravili jsme pro vás 6 základních parametrů.

Lidé odjakživa milují dřevo, provází nás již od počátku našeho pokolení a dokonce i v dnešní moderní době ukazuje, že není jeho dnům konec.

Sanitární kontejnery jako obytná plocha

Kontejnery jsou v posledních letech často používaným pojmem. A nejen ve spojitosti s ochranou životního prostředí. Dovedete si je představit jako variantu bydlení? Pokud ne, možná budete příjemně překvapeni. 

V tuzemsku se hromadí příběhy lidí, kteří by si dříve ani nedokázali představit, že by se přestěhovali do domu vyrobeného ze dřeva.

Při malování pomohou kompresory

Letní měsíce jsou jako stvořené pro malování pokojů. Možnost efektivního větrání a vysychání při otevřených oknech, nábytek vyskládaný při pěkném počasí venku na zahradě nebo před domem…