ZVYŠTE VÝKON SVÉHO AUTOMOBILU!

 
ZVYŠTE VÝKON SVÉHO AUTOMOBILU!

Chcete vyšší výkon a přitom nesnížit životnost motoru?

Chcete vyšší výkon a přitom nesnížit životnost motoru?

Zaměřte se na chiptuning od profesionálů. Jedná se o takzvané úpravy software řídící jednotky motoru tak, aby se jeho výkon zvýšil, zlepšil se točivý moment a zároveň se snížila jeho spotřeba. Pokud je úprava provedena opravdu spolehlivě a odborně, je zcela bezpečná, nesnižuje životnost motoru a úroveň emisí je v naprostém souladu s platnými normami Evropské unie. Tak proč to nezkusit?

Důležité je oslovit profesionály

Pokud se pro tuning motoru rozhodnete, je důležité oslovit profesionály, kteří opravdu vědí, co dělají. Špatně provedení zvýšení výkonu může mít fatální následky, které by mohly ohrozit i váš život. Odborníci mají nejen dokonalé a kvalitní technické zázemí, ale zajímají se i o vás jako o samotného zákazníka. Nezajímá je pouze značka automobilu, ale i vaše představy a požadavky.

„Chiptuning v našem provedení je podložený přesným měřením výkonu ve válcové zkušebně. Obdržíte výsledky s protokolárním výstupem a na přehledných grafech jednoduše uvidíte, jak se zvýšily parametry vašeho vozu," říká majitel společnosti Fibo Trading, která se řadí mezi jedny z nejlepší v oblasti chiptuningu a zvyšování výkonu.

Dokonalý servis by měl být samozřejmostí

Na rozdíl od mnoha jiných společností se výše zmíněná společnost stará o svého zákazníka opravdu na jedničku. Vědí, že každý zákazník je jiný, pozorně naslouchají a díky tomu dovedou doslova sladit člověka s jeho vozem. A to se jen tak nevidí.

Pro práci používají špičkové technologie, postupy a procesy. Mají nejmodernější technologie diagnostiky a úpravy výkonu automobilu. V praxi se řídí dle dokonale zpracovaného a prověřeného postupu úprav, díky kterému jim neunikne ani ten nejmenší detail. Svěřte se do rukou profesionálům v oblasti zvýšení výkonu, můžete tak učinit na portálu camp-performance.cz

Tagy :