SHRNOVACÍ DVEŘE ZAJISTÍ ELEGANCI I KOMFORT

 
SHRNOVACÍ DVEŘE ZAJISTÍ ELEGANCI I KOMFORT

Nedílnou součástí základního vybavení bytu jsou kromě podlah a oken také dveře. Dveře určují z velké míry ráz a design bytu či domu.

Nedílnou součástí základního vybavení bytu jsou kromě podlah a oken také dveře. Dveře určují z velké míry ráz a design bytu či domu.

Dejte si při výběru dveří záležet, a pokud hledáte moderní provedení, variabilitu a praktičnost, zaměřte se právě na shrnovací dveře, které zastupují každý z těchto bodů.

Lamelové shrnovací dveře jsou komfortnější variantou, která je vhodná i do bytů s menšími rozměry, kde potřebujete ušetřit každý metr volného místa. Shrnovací dveře nepřekáží a zbytečně nezabírají žádné místo, i když jsou zcela otevřeny. Navíc je možné, otvírat je pouze částečně, tudíž nejste omezeni a můžete si pohrát s prostorem vašeho bytu. Jsou vhodné do bytových prostor i do vestavných skříní a šaten, kde zajistí jednoduché uzavření.

Lehké a kvalitní materiály umožňují snadné zavírání dveří a jejich minimální údržbu. Interierové shrnovací dveře jsou nejen praktické, ale jelikož na trhu existuje široká škála provedení, barev a doplňků můžete si vybrat dveře, které přesně padnou do vašeho bytu. Montáž dveří je navíc rychlá a velice snadná.

Kde vybírat shrnovací dveře?

Velkou škálu designů nabízí e-shop dvere-shrnovaci.cz, ve kterém najdete nepřeberné množství shrnovacích dveří v nejrůznějším provedení. Vyrobí vám i dveře na míru do vašeho bytu, sami si můžete vybrat přesný design, šířku, použití skel a doplňků. Dveře mohou být jednokřídlé nebo dvoukřídlé, na zámek nebo na magnet.

Dveře vám zajistí i spolehlivou zvukovou izolaci, která nepropustí žádný hluk. Na e-shopu si můžete vybrat klasickéinteriérové dveře i shrnovací, rozhodnete se kolik křídel, vyberete si rozměr a barvu (buk, mahagon, třešeň, ořech,...) a je už jen na vás, zda se rozhodnete pro dveře celistvé, bez skel nebo částečně propustné. Sklo je zde nabízeno v mnoha variantách, čiré zdobné, čiré hladké a kouřové hladké nebo zdobné, počet a řady oken si můžete vybrat též sami. Kromě plastových shrnovacích dveří na e-shopu objevíte i dveře koženkové. Stačí se jen rozmyslet a vybrat si z kvalitní nabídky jedinečných dveří.

Tagy :